side-area-logo
Tasarım ve Geliştirme
Her zaman bir adım ileri gitmek
Amaçlarından biri, var olan teknoloji üzerine her zaman daha yenisini koymaktır. Her zaman geliştirmek ve daha teknolojik ürünleri sizlere sunmak için çalışıyoruz.
Projelendirme
Uygun ve ekonomik çözümü sunuyoruz.
Bilimsel veya ticari olarak bu alanda bir projeniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun ve ekonomik çözümleri raporlama şeklinde size sunabiliriz.
Garanti + Garanti: 4 Yıl
Teknolojimize ve ürünlerimize güveniyoruz
Ürünlerinize güvenmek verdiğiniz destek süresi ile ölçülür. Biz ürünlerimize 4 yıl garanti veriyoruz. Her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.
Image module
 • Türkiye'de İlk ve Tek
  Ülkemiz için yerli üretim

  Plantekno; TÜBİTAK destekli olarak kurulmuş olan ve bu alanda profesyonel olarak çalışan ilk ve tek araştırma firması olarak faaliyet göstermektedir.

 • Öncelik Kalite
  İlk önceliğimiz kaliteli ürün

  Biz ürünlerimizde öncelikle kaliteye önem veriyoruz. Ürünlerimizin her parçasını seçerken uzun ömürlü ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

 • Uzun Süreli Garanti
  2+2=4 yıl garanti

  Ürünlerimizin kalitesine her daim önem veriyoruz. Bu sebeple ürünlerimize uzun süreli garanti verebiliyor ve müşterilerimizi koruyoruz.

 • Yüksek Tasarruf
  Sizler için ekonomik çözümler

  Ekonomik ürün politikamızın yanında yüksek verimli ürünler üreterek ilk yatırımda ve süreçteki düşük maliyetlerle müşterilerimizin giderlerine pozitif katkı sağlıyoruz.

Hakkımızda

Plantekno Bitki ve Tarım Teknolojileri firması 2012 yılında TÜBİTAK desteği ile kurulmuştur.

Firmamız temel amacı bitki ve tarım alanında yeni ve yerli teknolojiler üretmektir. Bu alanda birçok fikir ve ön çalışma gerçekleştirmekte olup, kendimize yeni imkanlar oluşturarak daha teknolojik projeler üzerinde çalışmayı planlamaktayız.

Temel çalışma alanımız Kapalı Ortam Bitki Üretim ortamlarına uyumlu olarak çalışan tam kontrollü LED Tabanlı Tam Kontrollü Büyütme Işıkları‘nın yerli ve varolanlara göre daha teknolojik olarak üretilmesidir.

Çalışmalarımıza destek veren tüm kurum ve şahıslara teşekkürlerimizi sunarız.

Alt Kısım

Her zaman
AR-GE

Plantekno olarak tüm çalışmalarımızda öncelikle Araştırma ve Geliştirme çalışmalarına öncelik veriyoruz.